Adres: 40-859 Katowice, ul. Pokoju 17, woj. śląskie.

Telefon: +48323551680; +48504394733; 502897708


BLOG

Ręcznie robione ozdoby świateczne

27 listopada 2012


Nigdy nie byłam zwolenniczką świat i całej tej atmosfery, jednak po ostatnim czasie spędzonym na zajęciach z kompozycji uzmysłowiłam sobie, że można stworzyć piękne świąteczne nie codzienne ozdoby.


Choinka może się stać domowym dziełem sztuki, jeżeli mamy już dość standardowych rozwiązań. Poniżej przedstawiam choinkę zrobioną z żyłki i bombek zawieszonych na ruszcie grilowym (na środku rusztu bombki najwyżej czubka czym dalej tym dłuższe żyłki).

choinka wisząca detal mocowania

Jeżeli mamy dość zielonych drzewek można wykonać choinkę wg. własnego uznania i zaskoczyć znajomych, którzy pękną albo z zazdrości albo ze śmiechu.

choina z drabiny
choinka z patyków drewnianych
choinka z drabiny

Jeżeli szukamy pomysłów na nasze oryginalne ręcznie robione ozdoby na choinkę albo dodatki do prezentów proponuję następujące rozwiązania.

choinka ozdoba z kokardek
choinka ozdoba z korka
bombki ręcznie robione piórka

Gdy chcemy komuś podarować mały drobiazg a budżet jest bardzo mały, proponuję wykonać ozdoby które można podarować bliskim, postawić na stole i na pewno umilą atmosferę.

ręcznie robiona choinka z makaronu
ręcznie robiony lampion z pomarańczy
ozdoby z siatki

A kiedy przeczytacie to i pomyślicie, że szkoda czasu na to wszystko, a ręcznie robione rzeczy są nudne….polecam lampki sterowane pilotem.

lampki choinkowe na pilot